Het Team

Mark Dubbers

Mark Dubbers

Business Manager

T: 06-82937882
E: m.dubbers@yor-in.nl

Samen, met positiviteit en wilskracht is ieder doel realiseerbaar.

Als Business Manager zorg ik met veel empathie en service voor de ideale verbinding tussen professional en werkgever.

Joris Brussen

Joris Brussen

Business Manager

T: 06-24167568
E: j.brussen@yor-in.nl

Vanuit het hart ondernemen en mensen gelukkig maken in een nieuwe baan, daar krijg ik energie van. Dag in dag uit!

Tim Hendriks

Tim Hendriks

Recruiter

T: 06-10002417
E: t.hendriks@yor-in.nl

Met een open, positieve en servicegerichte houding zoek ik naar de beste match.

Het bij elkaar brengen van werknemer en werkgever geeft mij ontzettend veel energie en plezier. In mijn ogen is het beste haalbaar, als je plezier hebt in wat je doet.

Laurens Breure

Laurens Breure

Business Manager/Recruiter

T: 06-24202106
E: l.breure@yor-in.nl

Verbinden van getalenteerde professionals aan de ambities van een bedrijf, daar krijg ik veel energie van!

Nienke Fundter

Nienke Fundter

Resource Manager

T: 06-57476896
E: n.fundter@yor-in.nl

Jouw persoonlijke ontwikkeling staat voor mij centraal, ik help je om niet alleen doelen te stellen, maar ze ook te realiseren!

Gijs Vugs Yor-in

Gijs Vugs

Resource Manager

T: 06-30336708
E: g.vugs@yor-in.nl

Samen aan jouw persoonlijke ontwikkeling werken, ik daag je uit en stimuleer je om je persoonlijke doelen te bereiken.

Iets toesturen

E info@yor-in.nl
Yor-in
Postbus 31042
6503 CA Nijmegen

Praat met ons

Ons bezoeken

Nijmegen

Driehuizerweg 327
6525 PM Nijmegen

Amsterdam

Joan Muyskenweg 22
1096 CJ Amsterdam

Maak kennis met ons team