Het Team

Joris Brussen

Joris Brussen

Business Manager

T: 06-24167568
E: j.brussen@yor-in.nl

Vanuit het hart ondernemen en mensen gelukkig maken in een nieuwe baan, daar krijg ik energie van. Dag in dag uit!

Anne-Marie Munk

Label Manager

T: 06-19448390
E: a.munk@nrg-office.nl

Als Teamlead ga ik, samen met de Recruiters en Business Managers, op zoek naar de beste match tussen de klant en de kandidaat. Waar kunnen we versnellen, wie of wat hebben we daarvoor nodig? Door dit goed inzichtelijk te krijgen kunnen wij de klant en de kandidaat goed bedienen. Hier haal ik veel plezier en energie uit!

Tim Hendriks

Tim Hendriks

Recruiter

T: 06-10002417
E: t.hendriks@yor-in.nl

Met een open, positieve en servicegerichte houding zoek ik naar de beste match.

Het bij elkaar brengen van werknemer en werkgever geeft mij ontzettend veel energie en plezier. In mijn ogen is het beste haalbaar, als je plezier hebt in wat je doet.

Laurens Breure

Laurens Breure

Recruiter

T: 06-24202106
E: l.breure@yor-in.nl

Verbinden van getalenteerde professionals aan de ambities van een bedrijf, daar krijg ik veel energie van!

Roy Rutten

Business Manager

T: 06-27167295
E: r.rutten@yor-in.nl

Als Business Manager wil ik als partner gezien worden door de relaties waar we mee samenwerken. Door goed te luisteren en gezond verstand te gebruiken wil ik samen met de relatie de behoeftes in kaart brengen om zodoende de perfecte match te realiseren tussen relatie en kandidaat.

Eline Litjens

Eline Litjens

Business Manager

T: 06-26631529
E: e.litjens@yor-in.nl

Wat voor mij belangrijk is, is samen met de klant achterhalen waar de behoeften liggen. Om op die manier te kijken wat er nodig is. We gaan er voor zorgen dat niet alleen op kwalitatief vlak, maar ook zeker op persoonlijk vlak, de juiste persoon wordt gepositioneerd om samen het beste uit elkaar te halen!

Gijs Vugs Yor-in

Gijs Vugs

Resource Manager

T: 06-30336708
E: g.vugs@yor-in.nl

Samen aan jouw persoonlijke ontwikkeling werken, ik daag je uit en stimuleer je om je persoonlijke doelen te bereiken.

Lode Dhaeze

Lode Dhaeze

Sourcer

T: 06-31539085
E: l.dhaeze@yor-in.nl

Als Sourcer bij Yor-in werk ik nauw samen met de Recruiters om uit al die fantastische profielen die ene uitblinker te vinden. Deze uitdaging is wat mij enorm veel plezier geeft.

Max Verwijmeren

Max Verwijmeren

Sourcer

T: 06-40928002
E: m.verwijmeren@yor-in.nl

Als Sourcer bij Yor-in werk ik samen met de Recruiters om bij uiteenlopende vacatures de juiste kandidaat te vinden. Na het zoeken van de juiste kandidaat is het belangrijk om deze op de juiste manier te benaderen. Ik doe dit dan ook op een persoonlijke manier.

Joost Maters

Joost Maters

Inside Sales Professional

T: 06-46281591
E: j.maters@yor-in.nl

Als Inside Sales professional bij Yor-in zet ik de eerste stappen richting nieuwe klanten. Samen met de Business Managers benaderen wij deze nieuwe klanten om ervoor te zorgen dat onze Recruiters op zoek kunnen gaan naar de beste kandidaten.

Iets toesturen

E info@yor-in.nl
Yor-in
Postbus 31042
6503 CA Nijmegen

Praat met ons

Ons bezoeken

Nijmegen

Driehuizerweg 327
6525 PM Nijmegen

Amsterdam

Joan Muyskenweg 22
1096 CJ Amsterdam

Maak kennis met ons team